Teslimat Koşulları

Siparişleriniz; banka tarafından onay alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi - Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edildikten sonra teslimatı yapılacak adresin uzaklığına bağlı olarak 1-3 gün içerisinde kargo tarafınıza teslim edilecektir. Özel üretim ürünleri teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde, sizinle üyelik bilgilerinizde belirttiğiniz iletişim numaraları üzerinden irtibata geçilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Bayram, resmi tatil ve hafta sonu tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Moda Çizgi garantisi ile size teslim edilecektir. 

Moda Çizgi online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumdan dolayı ürün stoklar da tükenmektedir; Ödemesini interner üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise talebinize bağlı olarak ürün değişimi veya iade talebiniz bulunmaktadır. 

Keyifli Alışverişler Dileriz...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.