Dış Giyim

Tesettür Dış Giyim Modellerinde de şık seçenekler Moda Çizgi’de. Kategoride tesettür trençkot, kap ve ferace çeşitleri yer almaktadır.

Tesettürde dış giyim, yılın yalnızca soğuk dönemleri için değil, tamamı için söz konusu olabilmekte. Bunlar, kombini tesettür konseptine daha uygun hale getirmede son derece kullanışlı giyim ürünleridir.

Yaz döneminde kullanıma uygun dış giyim ürünleri, terletmeyen kumaş, konforlu yapı ve şık tasarımla öne çıkıyor. Kışlık dış giyim ürünlerinde ise konforlu yapı ve şık tasarım, sıcak tutmada yüksek performansla karşımıza çıkmakta.

Feraceler

Tesettür giyimde ferace, sık kullanılan başlıca dış giyim parçalarından. Onu bu kadar popüler kılan, tesettürün gereklerini yerine getirmedeki başarısı, sunduğu konfor ve her tarza kolayca uyumlanabilmesi.

Moda Çizgi ferace koleksiyonu, klasik stildeki feracelerin yanı sıra, spor karaktere sahip modelleri de kullanıcıya sunmakta. Bu dinamik modeller, özellikle genç giyime kusursuz şekilde uyum sağlıyor.

Birbirinden şık ürünlere, 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve uygun Ferace Fiyatları gibi avantajlarla sahip olabilirsiniz.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.